Hasil Carian / Search Output:
Mohd Darimie Ramli
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1183
E-mel/E-mail:darimie@nahrim.gov.my
Mohd Ali Sarudin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK/ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6466
E-mel/E-mail:ali@nahrim.gov.my
Wan Mohd Azim Wan Mohamad Noor
PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT / ASSISTANT SECRETARY
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1151
E-mel/E-mail:wanazim@nahrim.gov.my
Rafidah Zainal Abidin
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6412
E-mel/E-mail:rafidah@nahrim.gov.my
Nurulhuda Azla Baharudin
PENOLONG AKAUNTAN/ASSISTANT ACCOUNTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6406
E-mel/E-mail:azla@nahrim.gov.my
Aini Farida Omar
PEGAWAI KHIDMAT PELANGGAN / CUSTOMER SERVICE OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6426
E-mel/E-mail:aini@nahrim.gov.my
Mohd Hafiz Zulkifli
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1132
E-mel/E-mail:mohdhafiz@nahrim.gov.my
Muhammad Zulkhairi Zulkafli
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6554
E-mel/E-mail:zulkhairi@nahrim.gov.my
Mohamad Ridzuan Mohamed Zan
PEMBANTU OPERASI
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6490
E-mel/E-mail:ridzuanzan@nahrim.gov.my
Baharuddin Adi Basar
PEMANDU/DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:baharuddin@nahrim.gov.my
Safarudin Salehuddin
PENJAGA JENTERA ELEKTRIK
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6556
E-mel/E-mail:safarudin@nahrim.gov.my
Muhammad Azuwad Kamari
PEMBANTU KEMAHIRAN
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6556
E-mel/E-mail:azuwad@nahrim.gov.my
Mohd Haffizudin Zainal Abidin
JURUTEKNIK KOMPUTER / COMPUTER TECHNICIAN
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6570
E-mel/E-mail:haffizudin@nahrim.gov.my
Nur Amira Zahari
PEMBANTU PUSTAKAWAN/LIBRARY ASSISTANT
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6428/6590
E-mel/E-mail:amira@nahrim.gov.my
Rosezariman Ismail@Abdullah
PEMBANTU KEMAHIRAN
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:rosezariman@nahrim.gov.my
Natrah Senin
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6408
E-mel/E-mail:natrah@nahrim.gov.my