Hasil Carian / Search Output:
Baharuddin Adi Basar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:baharuddin@nahrim.gov.my
Aini Farida Omar
PEGAWAI KHIDMAT PELANGGAN / CUSTOMER SERVICE OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6426
E-mel/E-mail:aini@nahrim.gov.my
Mohamad Ridzuan Mohamed Zan
PEMBANTU OPERASI / OPERATIONS ASSISTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6490
E-mel/E-mail:ridzuanzan@nahrim.gov.my
Muhammad Azuwad Kamari
PEMBANTU KEMAHIRAN / ASSISTANT
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6556
E-mel/E-mail:azuwad@nahrim.gov.my
Safarudin Salehuddin
PENJAGA JENTERA ELEKTRIK
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 1111
E-mel/E-mail:safarudin@nahrim.gov.my
(Kosong/Vacant)
PEMBANTU KEMAHIRAN
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:-@nahrim.gov.my
Mohammad Faizan Sahinin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:faizan@nahrim.gov.my
Siti Nashreen binti Rohazad
PEMBANTU PUSTAKAWAN / LIBRARY ASSISTANT
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6428/6590
E-mel/E-mail:nashreen@nahrim.gov.my
Norazli Nordin
PEMBANTU OPERASI / OPERATIONS ASSISTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6490
E-mel/E-mail:norazli@nahrim.gov.my
Amirul Naim Hj. Azahari
PEMBANTU PENYELIDIK / RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6479
E-mel/E-mail:amirul@nahrim.gov.my
Wan Mohd Azim Wan Mohamad Noor
PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT / ASSISTANT SECRETARY
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1151
E-mel/E-mail:wanazim@nahrim.gov.my
Che Fazlin Che Busu
PEMBANTU TADBIR (KEW) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (FIN)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6407
E-mel/E-mail:chefazlin@nahrim.gov.my
Sheikh Mohamad Affan Sh Ab Rahim
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1137
E-mel/E-mail:affan@nahrim.gov.my
Mohd Haffizudin Zainal Abidin
JURUTEKNIK KOMPUTER / COMPUTER TECHNICIAN
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6570
E-mel/E-mail:haffizudin@nahrim.gov.my
Mohammad Yunus Ahmad
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6412
E-mel/E-mail:yunus@nahrim.gov.my
Aziki Dzuwardi Zulkafli
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:aziki@nahrim.gov.my