Hasil Carian / Search Output:
Maziatul Shima Madun
SETIAUSAHA PEJABAT / SECRETARY
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6470
E-mel/E-mail:maziatul@nahrim.gov.my
Mohd Amram Mohd Nor
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6447
E-mel/E-mail:amram@nahrim.gov.my
Mohd Afandi Yakob
PENOLONG JURUTERA / ASSISTANT ENGINEER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6412
E-mel/E-mail:afandi@nahrim.gov.my
Al Imran Abdul Manan
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:imran@nahrim.gov.my
Mukhairie Muhamad
PENOLONG AKAUNTAN / ASSISTANT ACCOUNTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6515
E-mel/E-mail:mukhairie@nahrim.gov.my
Muhammad Abdullah
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6655
E-mel/E-mail:muhammad@nahrim.gov.my
Muhamad Mustafa Hashim
PEMBANTU PENYELIDIK / RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6458
E-mel/E-mail:mustafa@nahrim.gov.my
Ghazali Abd. Rahman
PEMBANTU PENYELIDIK / RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6476
E-mel/E-mail:ghazali@nahrim.gov.my
Nor Aizatul binti Abdullah
KETUA PEMBANTU TADBIR / CHIEF ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6409
E-mel/E-mail:aizatul@nahrim.gov.my
Mohd Yasin Sulo
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:yasin@nahrim.gov.my
Shahrani Mamad
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6616
E-mel/E-mail:shahrani@nahrim.gov.my
Natrah Senin
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6493
E-mel/E-mail:natrah@nahrim.gov.my
Nor Azura Mohamed
PEMBANTU PUSTAKAWAN / LIBRARY ASSISTANT
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6429
E-mel/E-mail:norazura@nahrim.gov.my
Rafidah Zainal Abidin
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Pejabat Ketua Pengarah / Director General's Office
Tel:+603 8947 6400 samb. 6515
E-mel/E-mail:rafidah@nahrim.gov.my
Mohd Sabri Jaafar
PEGAWAI KHIDMAT PELANGGAN / CUSTOMER SERVICE OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:sabri@nahrim.gov.my
Nur Faten Auni Ruslan
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6412
E-mel/E-mail:fatenauni@nahrim.gov.my