Hasil Carian / Search Output:
Maziatul Shima Madun
SETIAUSAHA PEJABAT / SECRETARY
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1155
E-mel/E-mail:maziatul@nahrim.gov.my
Mohd Amram Mohd Nor
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6447
E-mel/E-mail:amram@nahrim.gov.my
Mohd Baharum Muhamad Din
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6553
E-mel/E-mail:baharum@nahrim.gov.my
Mohd Ashraf Mohd Idris
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK/ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6640
E-mel/E-mail:ashraf@nahrim.gov.my
Roslina Abdul Razak
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6448
E-mel/E-mail:roslina@nahrim.gov.my
Syaiful Syafieq Lokman
PENOLONG PEGAWAI TADBIR / ASSISTANT ADMINISTRATIVE OFFICER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6411
E-mel/E-mail:syaiful@nahrim.gov.my
Mohd Zulfadlee Md. Zin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6505
E-mel/E-mail:zulfadlee@nahrim.gov.my
Sufaat Samuri
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK/ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6456
E-mel/E-mail:sufaat@nahrim.gov.my
Siti Salihah Hj. Mohd Sendek
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6448
E-mel/E-mail:sitisalihah@nahrim.gov.my
Mukhairie Muhamad
PENOLONG AKAUNTAN/ASSISTANT ACCOUNTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6515
E-mel/E-mail:mukhairie@nahrim.gov.my
Muhamad Mustafa Hashim
PEMBANTU PENYELIDIK / RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6458
E-mel/E-mail:mustafa@nahrim.gov.my
Ghazali Abd. Rahman
PEMBANTU PENYELIDIK / RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6476
E-mel/E-mail:ghazali@nahrim.gov.my
Mohd Zharif Muhammad
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6479
E-mel/E-mail:zharif@nahrim.gov.my
Al Imran Abdul Manan
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:imran@nahrim.gov.my
Mohd Yasin Sulo
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:yasin@nahrim.gov.my
Hasmah Abdul Mutalib@Fadzil
KETUA PEMBANTU TADBIR / CHIEF ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6409
E-mel/E-mail:hasmah@nahrim.gov.my