Hasil Carian / Search Output:
Mohd Ashraf Mohd Idris
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6640
E-mel/E-mail:ashraf@nahrim.gov.my
Mohd Hafiz Zulkifli
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1132
E-mel/E-mail:mohdhafiz@nahrim.gov.my
Syaiful Syafieq Lokman
PENOLONG PEGAWAI TADBIR / ASSISTANT ADMINISTRATIVE OFFICER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6411
E-mel/E-mail:syaiful@nahrim.gov.my
Mohd Ali Sarudin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6466
E-mel/E-mail:ali@nahrim.gov.my
Mohd Zulfadlee Md. Zin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6505
E-mel/E-mail:zulfadlee@nahrim.gov.my
Ahmad Ruzaini Ismail
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6648
E-mel/E-mail:zaini@nahrim.gov.my
Siti Aminah Suboh
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT / ASSISTANT INFORMATION TECHNOLOGY OFFICER
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6565
E-mel/E-mail:sitiaminah@nahrim.gov.my
Sufaat Samuri
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6456
E-mel/E-mail:sufaat@nahrim.gov.my
Aziazwa Jais
SETIAUSAHA PEJABAT / SECRETARY
Pejabat Timbalan Ketua Pengarah / Deputy Director General's Office
Tel:+603 8947 6400 samb. 6486
E-mel/E-mail:aziazwa@nahrim.gov.my
Syaiful Bahren Saadudin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6466
E-mel/E-mail:bahren@nahrim.gov.my
Mohd Fauzan Ahmad Tajuddin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6638
E-mel/E-mail:fauzan@nahrim.gov.my
Mohamad Faisal Abdullah
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT / ASSISTANT INFORMATION TECHNOLOGY OFFICER
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6567
E-mel/E-mail:faisal@nahrim.gov.my
Ahmad Taqiyuddin Hj Ahmad Zaki
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6458
E-mel/E-mail:taqiyuddin@nahrim.gov.my
Siti Nadiah Mujib
SETIAUSAHA PEJABAT / SECRETARY
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6422
E-mel/E-mail:nadiah@nahrim.gov.my
Siti Salihah Hj. Mohd Sendek
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6448
E-mel/E-mail:sitisalihah@nahrim.gov.my
Siti Nazrah Ibrahim
PENOLONG PEGAWAI TADBIR / ASSISTANT ADMINISTRATIVE OFFICER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6410
E-mel/E-mail:sitinazrah@nahrim.gov.my