Hasil Carian / Search Output:
Nurlailah Abdillah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2206
E-mel/E-mail:nurlailah@nahrim.gov.my
Muhammad Azroie Mohamed Yusoff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6679
E-mel/E-mail:azroie@nahrim.gov.my
Noorhisham Ab. Ghani
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:noorhisham@nahrim.gov.my
Norbaya Hashim
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6676
E-mel/E-mail:norbaya@nahrim.gov.my
Mohammad Fikry Abdullah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6512
E-mel/E-mail:fikry@nahrim.gov.my
Amri Md. Shah
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6446
E-mel/E-mail:amri@nahrim.gov.my
Mohd Afzaihelmi Mohd Ariff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6665
E-mel/E-mail:afzaihelmi@nahrim.gov.my
Ts. Saiful Bahri Hamzah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 1145
E-mel/E-mail:saiful@nahrim.gov.my
Mohd Khairul Nizar Shamsuddin
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6467
E-mel/E-mail:nizar@nahrim.gov.my
Mohd Syazwan Faisal Mohd
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6666
E-mel/E-mail:syazwan@nahrim.gov.my
Dr. Mohd Aminur Rashid Mohd Amiruddin Arumugam
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1139
E-mel/E-mail:rashid@nahrim.gov.my
Ir. Marini Mohamad Ideris
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6427
E-mel/E-mail:marini@nahrim.gov.my
Dr. Noor Haza Fazlin Hashim
PEGAWAI PENYELIDIK/RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:hazafazlin@nahrim.gov.my
Anizawati Ahmad
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6445
E-mel/E-mail:anizawati@nahrim.gov.my
Nur Elyasabath Mohd Ghazali
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1170
E-mel/E-mail:elyasabath@nahrim.gov.my
Yannie Anak Benson
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER (CUTI BELAJAR / STUDY LEAVE)
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:-
E-mel/E-mail:yannie@nahrim.gov.my