Hasil Carian / Search Output:
Hj. Anuar Sefie, P.Geol
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6483
E-mel/E-mail:anuar@nahrim.gov.my
Goh Yee Cai
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6425
E-mel/E-mail:ycgoh@nahrim.gov.my
Muhammad Azroie Mohamed Yusoff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6679
E-mel/E-mail:azroie@nahrim.gov.my
Noor Azme Omar
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. -
E-mel/E-mail:azme@nahrim.gov.my
Nurlailah Abdillah
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2206
E-mel/E-mail:nurlailah@nahrim.gov.my
Mohd Kamarul Huda Samion
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6511
E-mel/E-mail:kamarul@nahrim.gov.my
Norbaya Hashim (Cuti Belajar/Study Leave)
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6676
E-mel/E-mail:norbaya@nahrim.gov.my
Dr. Mohd Aminur Rashid Mohd Amiruddin Arumugam
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1139
E-mel/E-mail:rashid@nahrim.gov.my
Ir. Marini Mohamad Ideris
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6427
E-mel/E-mail:marini@nahrim.gov.my
Dr. Noor Haza Fazlin Hashim
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:hazafazlin@nahrim.gov.my
Nur Elyasabath Mohd Ghazali
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1170
E-mel/E-mail:elyasabath@nahrim.gov.my
Harlisa Zulkifli
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT / INFORMATION TECHNOLOGY OFFICER
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel: +603 8947 6400 samb. 6568
E-mel/E-mail:harlisa@nahrim.gov.my
Anizawati Ahmad
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6445
E-mel/E-mail:anizawati@nahrim.gov.my
[Kosong/Vacant]
PENOLONG PENGARAH KANAN
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6403
E-mel/E-mail:-@nahrim.gov.my
Yannie Anak Benson
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER (CUTI BELAJAR / STUDY LEAVE)
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:-
E-mel/E-mail:yannie@nahrim.gov.my
Wan Ahmad Hafiz Wan Mohd Azahary
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6524
E-mel/E-mail:wanhafiz@nahrim.gov.my