Hasil Carian / Search Output:
Hj. Anuar Sefie
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6483
E-mel/E-mail:anuar@nahrim.gov.my
Nurul Huda Md. Adnan
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6510
E-mel/E-mail:nurulhuda@nahrim.gov.my
Bashirah Mohd Fazli
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6665
E-mel/E-mail:bashirah@nahrim.gov.my
Goh Yee Cai
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6425
E-mel/E-mail:ycgoh@nahrim.gov.my
Ang Shin Ying
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6663
E-mel/E-mail:syang@nahrim.gov.my
Dunstan Anthony Pereira
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6484
E-mel/E-mail:dunstan@nahrim.gov.my
Muhammad Azroie Mohamed Yusoff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6679
E-mel/E-mail:azroie@nahrim.gov.my
Liew Yuk San
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2208
E-mel/E-mail:ysliew@nahrim.gov.my
Noorhisham Ab. Ghani
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:noorhisham@nahrim.gov.my
Nurlailah Abdillah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2206
E-mel/E-mail:nurlailah@nahrim.gov.my
Ir. Marini Mohamad Ideris
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6427
E-mel/E-mail:marini@nahrim.gov.my
Dr. Noor Haza Fazlin Hashim
PEGAWAI PENYELIDIK/RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400
E-mel/E-mail:hazafazlin@nahrim.gov.my
Dr. Mohd Aminur Rashid Mohd Amiruddin Arumugam
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1139
E-mel/E-mail:rashid@nahrim.gov.my
[Kosong/Vacant]
PENOLONG PENGARAH/ASSISTANT DIRECTOR
Pejabat Ketua Pengarah / Director General's Office
Tel:+603 8947 6400 samb. 6402
E-mel/E-mail:-@nahrim.gov.my
Harlisa Zulkifli
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT / INFORMATION TECHNOLOGY OFFICER
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel: +603 8947 6400 samb. 6568
E-mel/E-mail:harlisa@nahrim.gov.my
Nur Elyasabath Mohd Ghazali
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1170
E-mel/E-mail:elyasabath@nahrim.gov.my