Hasil Carian / Search Output:
Ir. Azman Mat Jusoh
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1110
E-mel/E-mail:azman@nahrim.gov.my
Ir. Icahri Hj. Chatta
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6543
E-mel/E-mail:icahri@nahrim.gov.my
Khairul Anam Musa @ Mahmud
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6503
E-mel/E-mail:khairul@nahrim.gov.my
Syazrin Syima Sharifuddin [Menanggung Pengarah Makmal Kualiti Air]
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6677
E-mel/E-mail:syima@nahrim.gov.my
Ts. Saiful Bahri Hamzah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 1145
E-mel/E-mail:saiful@nahrim.gov.my
Mohammad Fikry Abdullah
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6512
E-mel/E-mail:fikry@nahrim.gov.my
Norbaya Hashim
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6676
E-mel/E-mail:norbaya@nahrim.gov.my
Noor Azme Omar
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6545
E-mel/E-mail:azme@nahrim.gov.my
Mohd Syazwan Faisal Mohd
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6666
E-mel/E-mail:syazwan@nahrim.gov.my
Amri Md. Shah
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6446
E-mel/E-mail:amri@nahrim.gov.my
Mohd Afzaihelmi Mohd Ariff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6665
E-mel/E-mail:afzaihelmi@nahrim.gov.my
Dr. Suriyani Awang
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1180
E-mel/E-mail:suriyani@nahrim.gov.my
Mohd Kamarul Huda Samion
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6511
E-mel/E-mail:kamarul@nahrim.gov.my
Mohd Fadhil Kasim
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6662
E-mel/E-mail:fadhil@nahrim.gov.my
Azrul Normi Idris
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6469
E-mel/E-mail:azrul@nahrim.gov.my
Dr. Zati Sharip
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6675
E-mel/E-mail:zati@nahrim.gov.my