Hasil Carian / Search Output:
Dr. Bashirah Mohd Fazli
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6665
E-mel/E-mail:bashirah@nahrim.gov.my
ChM. Syazrin Syima Sharifuddin
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6677
E-mel/E-mail:syima@nahrim.gov.my
Ir. Icahri Hj. Chatta
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. -
E-mel/E-mail:icahri@nahrim.gov.my
Liew Yuk San
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2208
E-mel/E-mail:ysliew@nahrim.gov.my
Ts. Saiful Bahri Hamzah [Menanggung Kerja Pengarah BPK]
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 1145
E-mel/E-mail:saiful@nahrim.gov.my
Gs. Khairul Anam Musa @ Mahmud, P.Geol
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1146
E-mel/E-mail:khairul@nahrim.gov.my
Noorhisham Ab. Ghani
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6503
E-mel/E-mail:noorhisham@nahrim.gov.my
Mohd Fadhil Kasim
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6662
E-mel/E-mail:fadhil@nahrim.gov.my
Mohd Syazwan Faisal Mohd
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. -
E-mel/E-mail:syazwan@nahrim.gov.my
Mohammad Fikry Abdullah (Cuti Belajar/Study Leave)
PEGAWAI PENYELIDIK/RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:-
E-mel/E-mail:fikry@nahrim.gov.my
Mohd Afzaihelmi Mohd Ariff
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. -
E-mel/E-mail:afzaihelmi@nahrim.gov.my
Amri Md. Shah
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6446
E-mel/E-mail:amri@nahrim.gov.my
Azrul Normi Idris, P.Geol
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6469
E-mel/E-mail:azrul@nahrim.gov.my
Nurul Huda Md. Adnan
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6510
E-mel/E-mail:nurulhuda@nahrim.gov.my
Dunstan Anthony Pereira
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6484
E-mel/E-mail:dunstan@nahrim.gov.my
Ang Shin Ying
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6663
E-mel/E-mail:syang@nahrim.gov.my