Hasil Carian / Search Output:
Ir. Icahri Hj. Chatta
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6543
E-mel/E-mail:icahri@nahrim.gov.my
Ismail Hj. Tawnie [Tanggung Kerja Pengarah Pusat Kajian Hidrogeologi]
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6468
E-mel/E-mail:ismail@nahrim.gov.my
Syazrin Syima Sharifuddin [Tanggung Pengarah Makmal Kualiti Air]
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6677
E-mel/E-mail:syima@nahrim.gov.my
Noor Azme Omar
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6545
E-mel/E-mail:azme@nahrim.gov.my
Azrul Normi Idris
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6469
E-mel/E-mail:azrul@nahrim.gov.my
Dr. Suriyani Awang
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1180
E-mel/E-mail:suriyani@nahrim.gov.my
Mohd Kamarul Huda Samion
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6511
E-mel/E-mail:kamarul@nahrim.gov.my
Hj. Anuar Sefie
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Hidrogeologi / Hydrogeology Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6483
E-mel/E-mail:anuar@nahrim.gov.my
Nurul Huda Md. Adnan
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6510
E-mel/E-mail:nurulhuda@nahrim.gov.my
Mohd Fadhil Kasim
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6662
E-mel/E-mail:fadhil@nahrim.gov.my
Goh Yee Cai
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6425
E-mel/E-mail:ycgoh@nahrim.gov.my
Dr. Zati Sharip
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6675
E-mel/E-mail:zati@nahrim.gov.my
Bashirah Mohd Fazli (CUTI BELAJAR/STUDY LEAVE)
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6665
E-mel/E-mail:bashirah@nahrim.gov.my
Liew Yuk San
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN / SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Lembangan Sungai / River Basin Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 2208
E-mel/E-mail:ysliew@nahrim.gov.my
Ang Shin Ying
PEGAWAI PENYELIDIK KANAN/ SENIOR RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6663
E-mel/E-mail:syang@nahrim.gov.my
Dunstan Anthony Pereira
PEGAWAI PENYELIDIK / RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6484
E-mel/E-mail:dunstan@nahrim.gov.my