Hasil Carian / Search Output:
Rosezariman Ismail@Abdullah
PEMBANTU KEMAHIRAN
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:rosezariman@nahrim.gov.my
Mohd Haffizudin Zainal Abidin
JURUTEKNIK KOMPUTER / COMPUTER TECHNICIAN
Bahagian Pengurusan Maklumat / Information Management Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6570
E-mel/E-mail:haffizudin@nahrim.gov.my
Amirul Naim Hj. Azahari
PEMBANTU PENYELIDIK/RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6479
E-mel/E-mail:amirul@nahrim.gov.my
Natrah Senin [Menanggung Kerja PT(P/O) UI]
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6408
E-mel/E-mail:natrah@nahrim.gov.my
Norazli Nordin
PEMBANTU OPERASI
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6490
E-mel/E-mail:norazli@nahrim.gov.my
Ahmad Ruzaini Ismail
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6648
E-mel/E-mail:zaini@nahrim.gov.my
Sheikh Mohamad Affan Sh Ab Rahim
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1137
E-mel/E-mail:affan@nahrim.gov.my
Hasmizamzurin Din
PEKERJA AWAM
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:zurin@nahrim.gov.my
Mohd Syafawi Mat Ail
PEKERJA AWAM
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:syafawi@nahrim.gov.my
Hairy Ijun
PEKERJA AWAM
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6554
E-mel/E-mail:hairy@nahrim.gov.my
Syed Saifulnizam Syed Abu Bakar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:saifulnizam@nahrim.gov.my
Jegajeevan Naidu Balasundram
OPERATOR LOJI
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:jega@nahrim.gov.my
Hamizan Razali
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:hamizan@nahrim.gov.my
Hafizul Husni Mohamed
TUKANG
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6556
E-mel/E-mail:hafizul@nahrim.gov.my
Ahmad Bukhari Jaafar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:bukhari@nahrim.gov.my
Saiful Izmi Ahmad
TUKANG
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:izmi@nahrim.gov.my