Hasil Carian / Search Output:
Dayang Noraliza Rosley @ Agai
PEMBANTU TADBIR / ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6605
E-mel/E-mail:dayang@nahrim.gov.my
[Kosong/Vacant]
PEMBANTU TADBIR / ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Bahagian Perancangan Korporat / Corporate Planning Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6589
E-mel/E-mail:-@nahrim.gov.my
Roziawati Hussain
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6408
E-mel/E-mail:roziawati@nahrim.gov.my
Roshanifa Mohd Rani
PEMBANTU TADBIR (P/O) / ADMINISTRATIVE ASSISTANT (CLERICAL/OPERATION)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6408
E-mel/E-mail:roshanifa@nahrim.gov.my
Hamizan Razali
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:hamizan@nahrim.gov.my
Ahmad Bukhari Jaafar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:bukhari@nahrim.gov.my
Saiful Izmi Ahmad
TUKANG / WORKMAN
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:izmi@nahrim.gov.my
Fardzir Johari
PEKERJA AWAM KHAS / GENERAL WORKER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 1111
E-mel/E-mail:fardzir@nahrim.gov.my
Hasmizamzurin Din
PEKERJA AWAM / GENERAL WORKER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:zurin@nahrim.gov.my
Mohd Syafawi Mat Ail
PEKERJA AWAM / GENERAL WORKER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:syafawi@nahrim.gov.my
Hairy Ijun
PEKERJA AWAM / GENERAL WORKER
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6554
E-mel/E-mail:hairy@nahrim.gov.my
Jegajeevan Naidu Balasundram
OPERATOR LOJI / PLANT OPERATOR
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:jega@nahrim.gov.my
Syed Saifulnizam Syed Abu Bakar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:saifulnizam@nahrim.gov.my