Hasil Carian / Search Output:
Norazli Nordin
PEMBANTU OPERASI
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6490
E-mel/E-mail:norazli@nahrim.gov.my
Amirul Naim Hj. Azahari
PEMBANTU PENYELIDIK/RESEARCH ASSISTANT
Pusat Kajian Sumber Air dan Perubahan Iklim / Water Resources and Climate Change Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6479
E-mel/E-mail:amirul@nahrim.gov.my
Ahmad Ruzaini Ismail
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Kualiti Air dan Alam Sekitar / Water Quality and Environment Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 6648
E-mel/E-mail:zaini@nahrim.gov.my
Muhammad Abdullah
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Makmal Kualiti Air / Water Quality Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6655
E-mel/E-mail:muhammad@nahrim.gov.my
Sheikh Mohamad Affan Sh Ab Rahim
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1137
E-mel/E-mail:affan@nahrim.gov.my
Shahdy Izuan Samsudin
PENOLONG PEGAWAI PENYELIDIK / ASSISTANT RESEARCH OFFICER
Pusat Kajian Pantai dan Oseanografi / Coastal Management and Oceanography Research Centre
Tel:+603 8947 6400 samb. 1122
E-mel/E-mail:shahdy@nahrim.gov.my
Suhaila Jaafar
PEMBANTU TADBIR (KEW)
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6407
E-mel/E-mail:suhaila@nahrim.gov.my
Mohd Syafawi Mat Ail
PEKERJA AWAM
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6452
E-mel/E-mail:syafawi@nahrim.gov.my
Hairy Ijun
PEKERJA AWAM
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6554
E-mel/E-mail:hairy@nahrim.gov.my
Syed Saifulnizam Syed Abu Bakar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:saifulnizam@nahrim.gov.my
Jegajeevan Naidu Balasundram
OPERATOR LOJI
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:jega@nahrim.gov.my
Hamizan Razali
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:hamizan@nahrim.gov.my
Hafizul Husni Mohamed
TUKANG
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6556
E-mel/E-mail:hafizul@nahrim.gov.my
Ahmad Bukhari Jaafar
PEMANDU / DRIVER
Bahagian Khidmat Pengurusan / Management Services Division
Tel:+603 8947 6400 samb. 6416
E-mel/E-mail:bukhari@nahrim.gov.my
Saiful Izmi Ahmad
TUKANG
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:izmi@nahrim.gov.my
Fardzir Johari
PEKERJA AWAM KHAS
Makmal Hidraulik dan Instrumentasi / Hydraulic and Instrumentation Laboratory
Tel:+603 8947 6400 samb. 6451
E-mel/E-mail:fardzir@nahrim.gov.my